Bramy Siedlce

Soszyński Bramy Siedlce

W swojej ofercie posiadamy produkty jedynie najwyższej jakości. Sprzedajemy i montujemy bramy takich firm jak Wiśniowski, Alutech i Ryterna. Użytkowanie produktów tych marek będzie przynosiło Państwu maksimum satysfakcji i zadowolenia. Co ważne, w naszej ofercie znajdziecie Państwo również automatykę wjazdową takich marek jak Came, BFT i Beninca.

Jesteśmy firmą realizującą sprzedaż i montaże na terenie całej Polski. Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy potrafimy sprostać każdemu zleceniu.

Cieszymy się bardzo dużym zaufaniem i bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów. Stawiamy na jakość i satysfakcję z zakupionych produktów i oferowanych usług. Realizujemy zarówno zlecenia firm jak i osób prywatnych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

Stawiając na jakość naszych usług, stale podnosimy kwalifikacje naszej załogi.

Naszymi odbiorcami są zarówno Klienci indywidualni, jak i firmy budowlane oraz deweloperskie. Każdemu z naszych Klientów, niezależnie od rozmiaru zamówienia, zapewniamy fachowe doradztwo techniczne, dobór odpowiedniego osprzętu zgodnie z jego oczekiwaniami oraz najwyższymi klasami bezpieczeństwa.

Co możemy Państwu zagwarantować?

  • profesjonalny, bezpłatny pomiar
  • fachowe doradztwo w zakresie najnowszych i optymalnych rozwiązań
  • najwyższej jakości montaż (zgodny z rygorystycznymi normami producentów) – posiadamy własne, profesjonalnie wyszkolone ekipy montażowe
  • odpowiednie zabezpieczenie pomieszczeń przed rozpoczęciem prac
  • uporządkowanie miejsca po wykonaniu prac
  • przeszkolenie Klienta w zakresie prawidłowego użytkowania oraz konserwacji zakupionego asortymentu
  • zapoznanie z prawami wynikającymi z karty gwarancyjnej
  • szybkie i trwałe wykonanie usługi oraz gwarancję na wykonany montaż

PHU Mariusz Soszyński

 

tel.:  
e-mail:  

Godziny otwarcia

ul. Dylewicza 3 Siedlce
pn.-pt.: 9.00 - 17:00
sb.: 9:00 - 13:00

 

masz pytania? Zapytaj nas o dowolne zagadnienie z tematu bram segmentowych a uzyskasz od nas wyczerpującą i specjalistyczną odpowiedź Formularz zapytania
© 2005 - 2024 Bramy Siedlce. Wszelkie prawa zastrzezone.
Budowa stron internetowych